LG STYLER Steam clothing care systems


استایلر، نوآوری ال جی در مراقبت از لباس

 

 

استایلر چیست؟

 
 
 

استایلر یکی از جدید ترین نوآوری های ال جی در زمینه مراقبت از لباس است.با استفاده از این دستگاه، لباس شما طراوت اولیه خود را پس از استفاده روزانه حفظ کرده، چروک های سطحی آن از بین می رود  و عاری از آلرژیها و بوهای نامطبوع می شود.

 

 

مهمترین کارکردهای استایلر:

 • از بین بردن بوهای نامطبوع:

 LG Styler بوهای بد و نامطبوع لباس مانند بوی سیگار، بوی غذا، بوی بد حاصل از تعریق بدن و سایر بوهای بد را از بین می برد و احساس طراوت را در آن ایجاد می کند.

گاهی اوقات لباس های فصلی که مدتی استفاده نشده اند و برای مدت طولانی در کمد قرار گرفته اند، به مرور بوی نامطبوعی به خود می گیرند. LG styler  این بوی ناخوشایند را به راحتی زدوده و لباس ها را همچون روز اول با طراوت می سازد.

همچنین استایلر دارای یک کیت خوشبو کننده است که می تواند علاوه بر  از بین بردن بوی نامطبوع، بوی خوشایند مدّ نظر شما را نیز به لباسها بیافزاید.

 • صاف شدن چروک های سطحی لباس

تصور کنید باید به سرعت برای حضور در یک مراسم لاکچری خود را آماده کنید و لباس شما چروک های سطحی پیدا کرده، از طرفی فرصتی برای خشک شویی لباسها ندارید، چه باید کرد؟

از برنامه Refresh استفاده کنید،  True SteamTM و آویز متحرک چروک های سطحی لباس را از بین می برند. توجه داشته باشید که این دستگاه کمد خشکشویی نیست ولی نیاز شما را به مراجعه به خشکشویی  به شدت  کاهش خواهد داد.

حفظ خط اتوی شلوار و جلوگیری از چروک های پشت زانو که باعث آراستگی شلوار می شود با کمک ال جی استایلر به سادگی میسّر خواهد بود.

 • زدودن گردو خاک از لباس و الیاف، ضد ویروس، میکروب و حساسیت:

با استفاده از LG styler از گردو خاک، ذرات میکروب،ویروس ها،  آلرژی ها و سایر باکتری های در امان باشید. ™TrueSteam شامل 100% آب و بدون مواد شیمیایی است.

 • خشک کردن لباسهای خیس در روزهای بارانی:

لباس های باران خورده و خیس خود را نمی توانید به همان صورت خیس در داخل کمد قرار دهید، در این حالت با استفاده از برنامه Gentle Dryاز مزایای سیستم خشک کن ملایم و   چروک زدایی بهره مند شوید.

 • اقلام غیر قابل شستشو:

به راحتی می توان لباس های ورزشی را از بوی عرق و آلودگی ها پاکسازی نمایید. شستن عروسک پارچه ای، پتو، بالش و سایر اقلامی که به راحتی قابل شستشو نیستند با استایلر به سادگی امکانپذیر است.

 • زندگی هوشمند با WiFi

ال جی استایلر مجهز به WIFI بوده و تکنولوژی SmartThinQ™ به شما اجازه می دهد از هر کجا و در هر زمان دستکاه را کنترل کرده و همچنین برنامه های مراقبت از لباس جدید را دانلود کنید

 

جایزه ها و  گواهینامه های صنعتی:

ال جی استایلر با بالاترین استانداردهای روز دنیا و به شیوه هنرمندانه و مینی مال طراحی شده است و برخی از مهم ترین جوایز طراحی را نیز دریافت کرده است:

 • مفتخر به دریافت جایزه 2015 REDDOT
 • مفتخر به دریافت جایزه طراحی IF
 • کاهش عوامل آلرژی به میزان 99.9%( دوره استریل سازی- استاندارد)

 

 

 • Intertek
 1. میکروب زدایی استافیلوکوک 99.9%
 2. ضد عفونی باکتری اشرشیاکلی تا میزان 99.9%
 3. ( دور میکروب زدایی- استاندارد)

 

 

 

 

 

ارسال پرسش جدید